€ 3,000.00

Praca w Niemczech dla Spawaczy MAG 136/138 w Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 listopada 2016 01:34

Firma z  miasta Rostock poszukuje pilnie doświadczonych spawaczy MAG 136/138 gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy spawaniu elementów wykonanych ze stali konstrukcyjnej.

Wymagania i opis stanowiska pracy:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- umiejętność spawania w pozycjach PF,PC,
- doświadczenie w spawaniu stali konstrukcyjnej,
- certyfikat spawalniczy 136/138,
- mile widziane prawo jazdy kat.B oraz samochód,
Oferujemy:
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach,
- atrakcyjne #wynagrodzenie – 17 euro/h brutto , po okresie próbnym możliwość zwiększenia stawki,
- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
- mieszkanie pracownicze 325 euro miesięcznie.

Osoby zainteresowane proszę składać CV w języku niemieckim na adres mailowy: rekrutacja@sedulus.pl
Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów:
664 905 456, 608 554 697
#Sedulus
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Sedulus Sp. z o o z siedzibą w Opolu.”

ID ogłoszenia: 65358230bdabb432

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Sedulus
  • Zarejestrowany od: 12 sierpnia 2015

Inne przedmioty dodane przez Sedulus

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Sedulus »