€ 12,60 euro brutto/h

Praca w Niemczech Dortmund od zaraz sprzątanie w klinice stomatologicznej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2016 01:44

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu w klinice stomatologicznej z Dortmundu. Ogłoszenie dla Polaków aktualne od zaraz dla osób z podstawowym językiem niemieckim.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,60 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna polegająca na sprzątaniu kliniki stomatologicznej
  • do zadań należeć będzie: mycie podłóg i blatów, przecieranie foteli, wynoszenie odpadów i zarządzanie nimi w odpowiedni sposób, sprzątanie recepcji i poczekalni, uzupełnianie środków higienicznych, mycie łazienek, itp.
  • praca z użyciem profesjonalnych środków do mycie powierzchni skażonych

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • uczciwość, odpowiedzialność, spostrzegawczość
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • świetna organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • solidność, rzetelność

Zapewniamy:

  • wsparcie na miejscu we wszelkich problematycznych kwestiach, również przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • pierwszą umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • odzież roboczą
  • atrakcyjne zaplecze socjalne

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: sprzatanie-kliniki/11/16, należy przesłać wraz z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-przy-sprzataniu-w-klinice-stomatologicznej-dortmund/

ID ogłoszenia: 5485831ea0c7b2a8