€ 9 euro brutto godzina

Praca w Niemczech fizyczna dla sprzątaczki w biurowcach Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 stycznia 2014 20:54

Poszukujemy kandydata na stanowisko sprzątaczka w biurowcach w Monachium. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu bez doświadczenia. Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium

Zarobki: 9 euro brutto godzina

Opis stanowiska:

  • Pracownik którego zatrudnimy będzie dbał o czystość w biurowcach znajdujących się w Monachium.
  • Do zadań należeć będzie sprzątanie w łazienkach, holach, pokojach, korytarzach.
  • Od pracownika będziemy wymagać dbałości o sprzęt, mycia okien i podłóg, odkurzania, wynoszenia śmieci oraz innych prac porządkowych.

Oczekiwania:

  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • chęć wyjazdu na dłuższy czas
  • język niemiecki na poziomie dobrym- chodzi nam o podstawową komunikację z pracownikiem- umiejętność formułowania prostych zdań i rozumienia poleceń.
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzątaniu
  • oczekujemy osoby kulturalnej, zaangażowanej, uczciwej, sumiennej

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • Pracodawca zapewnia ubezpieczenie oraz składki
  • dodatkowo dla pracowników istnieje możliwość dorobienia poprzez pracę w nadgodzinach
  • zagwarantowane zamieszkanie
  • ta oferta to propozycja dłuższej współpracy

Aplikacja:
Dwa sposoby zgładzania swoich CV:
telefoniczny: 12 661 64 00
mailowy- prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim, w tytule wiadomości prosimy wpisać “Sprzątaczka/Niemcy”
rekrutacja@zeitmann.pl

źródło: http://zeitmann.pl/pl/dla-pracownikow/oferty-pracy/129-sprzataczka

ID ogłoszenia: 54452d119c4baab8

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech fizyczna dla sprzątaczki w biurowcach Monachium”

  1. ewciak166 na 21 marca 2014 @ 16:36

    Jestem zainteresowana,w czerwcu skończę 19 lat,nie boję się pracy fizycznej,bardzo słabo znam niemiecki ale mogłabym się poduczyć podstawowych zwrotów,jeśli to konieczne,zależy mi na pracy w okresie od lipca,lub sierpnia,prosze o kontakt.
    leniuszeq@wp.pl