€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech Ingolstadt dla komisjonera na magazynie części samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 marca 2015 00:04

Magazyn z częściami samochodowymi z Ingolstadt prowadzi nabór pracowników na stanowisko komisjonera. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Ingolstadt

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie zatrudniony na magazynie z częściami samochodowymi.
  • Do zadań należeć będzie komisjonowanie towarów z użyciem systemu pick by voice.
  • Możliwa praca z panelem dotykowym.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na magazynie przy komisjonowaniu
  • brak problemów z dojazdem do Gliwic na rozmowę kwalifikacyjną odbywającą się po 16 marca
  • dużym atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem do pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę na niemieckich warunkach
  • zapewnione lokum

Aplikacja:
Prosimy o kontakt drogą mailową na adres: logistyka@euro-labora.com
w tytule zgłoszenia należy wpisać numer referencyjny: KOM/ING/2015

źródło: http://www.praca4u.net/komisjoner-ingolstadt-id273273.html

ID ogłoszenia: 7155502c77391a97