€ 1700 euro brutto/mc

Praca w Niemczech jako dostawca zakupów-kierowca kat.B od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2016 02:15

Internetowy sklep spożywczy oferuje zatrudnienie od zaraz dla kierowców kat.B do rozwożenia zakupów dla klientów. Oferta pracy w Niemczech (Monachium) przy bezpośredniej obsłudze klientów.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca zakupów

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozwożenie zakupów do klientów
  • czasem konieczne będzie pobranie zapłaty za zakupy i wystawienie rachunku
  • pracownik musi wnieść zakupy i rozlokować torby w podanym przez klienta miejscu

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie
  • posiadanie prawa jazdy kat.B i praktyczne doświadczenie w prowadzeniu samochodów
  • umiejętność obsługi urządzeń typu GPS
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w z ludźmi

Zapewniamy:

  • szkolenie oraz krótki trening – tzw przyuczenie
  • uczciwe zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • samochód służbowy
  • pracę od zaraz dla osób spełniających powyżej podane kryteria

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „Niemcy praca dla kierowcy kat.B. imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-jako-kierowca-kat-b-od-zaraz-monachium-dostawca-zakupow/

ID ogłoszenia: 44256fd87c7f22d1