€ 3000EURO

Praca w Niemczech jako elektryk przemysłowy w zakładzie produkcyjnym, Heiligenhaus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heiligenhaus
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 marca 2023 00:54

Zakład produkcyjny z Heiligenhaus poszukuje od zaraz elektryków przemysłowych do pracy w Niemczech przy montażu instalacji elektrycznych oraz szaf sterowniczych.

Poszukujemy:

Elektryka w zakładzie produkcyjnym

Zakres obowiązków:

– montaż instalacji elektrycznych oraz szaf sterowniczych – – – zgodnie z dokumentacją techniczną
– instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych
– wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie — — instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych

Czego oczekujemy?

– wykształcenia kierunkowego technicznego średniego lub zawodowego
– min. 6 miesięcy doświadczenia jako elektryk – wymóg konieczny
– umiejętności czytania i sporządzania schematów elektrycznych
– uprawnień SEP
– znajomości języka angielskiego lub niemieckiego umożlwiającego komunikację na poziomie min. B1-B2
– komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
– zdolności do samodzielnej pracy
– gotowości do pracy w Niemczech na stałe lub przez min. 1 rok (zapewniamy transport)

Co oferujemy?

– zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
stałe wynagrodzenie miesięczne, zależne od doświadczania między 2.750 – 3.000 €
– bezpłatne zakwaterowanie blisko zakładu pracy na okres przejściowy (3 miesiące), następnie 250€/miesięcznie
– dodatkowe wynagrodzenie roczne 13 pensja oraz 30 dni urlopu w roku
– możliwość pracy z nowoczesną technologią
szeroki zakres szkoleń i możliwości dalszego kształcenia wewnątrz organizacji
– kompleksowa opieka medyczna i oferta zajęć sportowych (np. własne centrum fitness, dni piesze, grupy sportowe itp.)
ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole

paulina.strojek@gigroup.com

ID ogłoszenia: 62363feffd801c8d

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez paulina.strojek

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez paulina.strojek »