€ 11 euro brutto/h

Praca w Niemczech jako gosposia – pomoc domowa od zaraz, Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 45359 Essen, Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2021 02:09

Na terenie Essen od zaraz dla kobiety propozycja podjęcia pracy w Niemczech jako pomoc domowa – gosposia. Zatrudnienie z minimum komunikatywną znajomością języka.

Pomoc domowa / Gosposia

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osoby na stanowisko : Gosposi / Pomocy domowej. Klientka prowadzi firmę w Niemczech i poszukuje osoby do pomocy w prowadzeniu domu. Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością języka Niemieckiego.

Miejsce pracy: 45359 Essen, Niemcy
Rozpoczęcie zlecenia: luty 2021r
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca

Zakres obowiązków:
– sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie,
– mile widziana praca w ogródku
– sprzątanie w biurze/na magazynie w firmie klientki

Wymagania:
– komunikatywna znajomość jęz. niem. (min. B1)
– doświadczenie w prowadzeniu domu
– dokładność
– brak alergii na koty
– mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia oraz zapewnione wyżywienie
– możliwość długotrwałej współpracy
– wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
– opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

ID ogłoszenia: 1876006afbe4b752