€ 14,79

Praca w Niemczech jako kierowca autobusu z kat.D w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lutego 2020 04:00

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla kierowców autobusów z prawem jazdy kat.D w rejonie Hamburga. Zatrudnienie przy przewozach pasażerskich i sprzedaży biletów.

PRACA DLA KIEROWCY KAT. D ‼️ – HAMBURG

Oferujemy umowę na pełen etat bezpośrednio z niemieckim pracodawcą!

Zakres obowiązków:
– obsługa linii miejskich
– sprzedaż biletów
– dbanie o pojazd

Wymagania:
– prawo jazdy kat. D
– karta kierowcy
– kod 95
– minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca autokaru
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego OBOWIĄZKOWO

Oferujemy:
– umowę na pełen etat
– pełne świadczenia socjalne
– pracę w systemie zmianowym (5 dni pracy – 2 dni wolnego)
– stawka od 14, 79 euro / godz.
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– dodatek za pracę w godzinach nocnych

Zapewniamy wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego.

Osoby spełniające wymagania oraz posiadające odpowiednie kwalifikacje zapraszamy do wysyłania aktualnego CV, skontaktujemy się telefonicznie w celach rekrutacyjnych.
Kontakt: kierowca.de.ews@gmail.com

Odpowiadając na ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Easy Work Service Sp.z o.o. na potrzeby aktualnych i przyszłych rekrutacji.

ID ogłoszenia: 4125e3966e08a491

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Sandra EWS
  • Zarejestrowany od: 4 lutego 2020

Inne przedmioty dodane przez Sandra EWS

Ostatnie przedmioty dodane przez Sandra EWS »