€ 1,700.00

Praca w Niemczech jako Kierowca kat. C montaż mebli Bochum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bochum
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 23:46

Legalna oferta pracy w Niemczech dla Polaków – kierowców kat. C przy przewozie oraz montażu mebli lub sprzętu domowego u klienta w Bochum. Pracodawca oczekuje komunikatywnego języka.

Dla naszego Klienta – renomowanej niemieckiej firmy poszukujemy kierowców/montażystów do pracy na terenie Niemiec.

Kierowca C + montaż mebli
Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
• Przewóz mebli
• Montaż/demontaż mebli (sprzętów domowych)
• Wykonywanie poleceń służbowych

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym – WARUNEK KONIECZNY!
• Prawo jazdy kat. C (mile widziane E)
• Doświadczenie i umiejętność prowadzenia pojazdów
• Doświadczenie jako montażysta mebli, stolarz
• Umiejętności manualne
• Sprawność fizyczna

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres:
ksurowiecki@cbsbutler.de

ID ogłoszenia: 56653e4cf9be795e