€ 2,000.00

Praca w Niemczech jako Kierowca szambiarki z kat. C+E, Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2017 03:18

Firma z Cottbus poszukuje godnego zaufania pracownika do pracy w Niemczech stanowisko kierowcy kat.C+E przy przewozie nieczystości płynnych pojazdem typu szambiarka.

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy osób na stanowisko:
Kierowcy szambiarki –Niemcy, Cottbus (okolice Chociebuż)
Obowiązki:
– obsługa szambiarki
– wywożenie nieczystości ciekłych
Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego
– prawo jazdy klasy CE i karta kierowcy
-mile widziane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
-mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
Oferujemy:
-pracę na długi okres
-możliwość zakwaterowania na terenie zakładu
-wynagrodzenie 2000 euro brutto/miesiąc plus 200 Euro netto po miesięcznym okresie próbnym
-opiekę polskiego koordynatora

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres: niemcy@time2work.com.pl
Informacje telefoniczne: 504603489
Prosimy o informację w tytule maila na jaką ofertę Państwo aplikują.
Mogą Państwo również wysłać swoje CV za pomocą linka http://time2work.es-candidate.com/application/form/251857/2939/0/
Informujemy, że rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 2 lat dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez Time2work sp. z o.o. oraz podmioty związane. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 poz. 922)”.

ID ogłoszenia: 7058d261bcd45c8

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: MonikaT2W
  • Zarejestrowany od: 22 marca 2017

Inne przedmioty dodane przez MonikaT2W

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez MonikaT2W »