€ 14€ brutto/h +dieta

Praca w Niemczech jako mechanik-mechatronik samochodowy od zaraz, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 40549 Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 lutego 2023 00:01

Agencja personalna dla kontrahenta z Düsseldorf poszukuje wykwalifikowanych mechaników samochodowych i mechatroników do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy naprawach pojazdów różnych marek.

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

MECHANIK / MECHATRONIK SAMOCHODOW OSOBOWYCH

Miejsce pracy: Niemcy – 40549 Düsseldorf
Nr ref.: MECH-DUS/DE/2023

Opis stanowiska pracy:
– ogólne naprawy samochodów osobowych różnych marek (m.in. diagnoza, naprawa silnika, wymiana hamulców, prace elektryczne),
– montaż opon,
– ustawienie geometrii kół,
– wymiana oleju,
– wykonywanie przeglądu pojazdów,
– stawka: 14,00€ brutto/godzinę + 40,00€ netto diety dziennej

Wymagania:
– znajomosc jezyka niemieckiego (min. A2),
– wykształcenie jako mechatronik / ewentualnie mechanik samochodowy,
– doświadczenie zawodowe,
– prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
– ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
– zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
– opiekę polskojęzycznego koordynatora
– możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
– płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
– dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
– płatne dni ustawowo wolne od pracy
– premię za polecenie nowych pracowników
– odzież ochronną
– dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: MECH-DUS/DE/2023

ID ogłoszenia: 48663d8da41e2759