€ 17,23-18,54 €/h +dodatki

Praca w Niemczech jako mechanik wózków widłowych od zaraz okolice Drezna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dresden
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 maja 2023 00:03

Od zaraz w okolicach Drezna blisko polskiej granicy do podjęcia praca w Niemczech jako mechanik wózków widłowych. Zatrudnienie przy monażu oraz demontażu wózków jezdniowych.

Szukasz nowej stałej pracy blisko polskiej granicy?
Może czas coś zmienić?
Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę!

Praca z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem od 17,23 Euro/h do 18,54 Euro/h plus dodatkowe świadczenia!!!

W imieniu naszego klienta Jungheinrich AG w miejscowości Klipphausen koło Drezna, poszukujemy monterów i elektryków do napraw wózków widłowych.

Twoje zadania na stanowisku montera
– Demontaż/montaż wózków widłowych
– Rejestracja zlecenia naprawy w odpowiednich systemach
komputerowych wraz z inicjacja zamówienia poszczególnych
części zamiennych

Nasze wymagania na stanowisku montera
– Ukończone wykształcenie techniczne jako technik mechatronik
samochodowy, mechanik samochodowy, monter maszyn
rolniczych
lub porównywalne kwalifikacje albo wieloletnie
doświadczenie zawodowe w w/w zawodach
– Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki i hydrauliki
– Prawo jazdy i samochód kategorii B
– znajomość j. niem. na poziomie komunikatywnym

Twoje zadania na stanowisku elektryka
– Montaż instalacji i komponentów elektrycznych
– Wprowadzenie ustawień fabrycznych wraz testami zgodnie z
specyfikacją techniczną
– Dokumentacja wyników pracy

Nasze wymagania na stanowisku elektryka
– Pomyślnie ukończone szkolenie zawodowe jako technik
elektronik, technik mechatronik lub porównywalne szkolenie
elektrotechniczne

Oferujemy Ci
– Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka godzinowa od 17,23 €/h do
18,54 €/h
– Dopłata za nocleg 140,00 €/tydzień
– Dieta 24 €/dzień netto
– Godziny pracy od poniedziałku do piątku: 06:00 – 14:45
– Niemiecka umowa na czas nieokreślony
– Wsparcie polskiego konsultanta Randstad

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, prosze wyslac CV w j.niemieckim z dopiskiem Klipphausen, a my skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

zittau2060@randstad.de lub anna.zuzann.pyka@randstad.de

ID ogłoszenia: 3636464af1903661