€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech jako operator wózka widłowego od zaraz na magazynie w Landshut 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landshut
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 grudnia 2020 00:42

Na magazynie w Würzburg od zaraz dostępna ciekawa praca w Niemczech dla operatorów wózków widłowych. Ogłoszenie adresowane do chętnych z minimum komunikatywną znajomością języka.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Jesteśmy renomowaną niemiecka firma która od 23 lat zatrudnia pracowników na terenie Niemiec oraz Austrii.
W naszych 34 oddziałach pracuje ponad 2000 tysiące zadowolonych fachowców.
Współpraca z nami jest gwarantem stabilnego zatrudnienia.
Dołącz do nas i zacznij pracę z najlepszymi.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
miejsce pracy: Landshut – Niemcy

Nasza oferta:
niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
atrakcyjne oraz terminowe wynagrodzenie
zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
zaliczki już po pierwszym przepracowanym tyg.
płatne nadgodziny
płatne urlopy
niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne
bezpłatne ubranie robocze
oraz wiele więcej…

Twoje obowiązki:
obsługa wózków widłowych niskiego składu
proste prace magazynowe
Wymagania:
doświadczenie w zawodzie,
aktualne uprawnienia do pracy na wózku widłowym
język niemiecki na poziomie min. A2 (warunek konieczny)
mile widziany własny samochód

Brzmi ciekawie ? Aplikuj już teraz!

info@walterfachkraft.pl