€ DO UZG.

Praca w Niemczech jako opiekunka do starszego pana z Boppard od 10 lipca

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: BOPPARD
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: DO UZG
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 00:50

Począwszy od 10-go lipca do podjęcia praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie z Boppard przy opiece nad mobilnym seniorem w wieku 85 lat, który cierpi na początkową demencję.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece.

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Niemcy, Boppard
Praca od 10 LIPCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– opieka nad starszym panem 85 lat, rollator, początkowa demencja, inkontynencja pan mieszka sam
– prowadzenie domu

OFERUJEMY:

Pracę na umowę zlecenie
stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
odprowadzane składki ZUS i EKUZ
legalną pracę (dokument A1)
elastyczne wyjazdy
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech
Nie pobieramy żadnych opłat!!!
Wymagania
WYMAGANIA:
doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
podstawowa, komunikatywna znajomość języka niemieckiego

informacja o ofercie tel: 535-227-228

Nasza oferta
OFERUJEMY:

stawkę 1000-1100E netto

ID ogłoszenia: 6755b3ce3641a6fa