€ 1,240.00

Praca w Niemczech jako opiekunka do starszej pani z Bremen od zaraz, powrót przed świętami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 października 2017 05:08

Od zaraz potrzebna rzetelna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Bremen. Zatrudnienie w opiece nad Panią w wieku 98 lat, która cierpi na demencję oraz inkontynencję.

Podopieczna ma 98 lat, waży 60 kg. Ma problemy z poruszaniem wynikające z wieku, korzysta z pomocy balkonika, jest osłabiona, cierpi na demencję oraz inkontynencję. Jest cukrzykiem.
Praca w nocy póki co nie występuje. Należy być przygotowanym do niesienia pomocy.

Obowiązki

aktywne spędzanie czasu z podopieczną, towarzyszenie przy spacerach oraz wspólnych posiłkach, podopieczna chętnie uczestniczy przy gotowaniu. Pomoc przy ubieraniu się, przy higienie ciała, zmiana pielucho majtek.
Prowadzenie domu: dbanie o porządek, drobne prace domowe, przyrządzanie posiłków, robienie zakupów, prasowanie
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu na pierwszym piętrze z windą. Mieszkanie wyposażone jest w balkonik, wózek inwalidzki i łóżko medyczne.
Do dyspozycji dla opiekunki jest własny pokój z podstawowym wyposażeniem, jest dostęp do Internetu.
Opieka medyczna przychodzi regularnie do podopiecznej.
Czas wolny to min. 2-3 godziny dziennie + po ustaleniu z rodziną możliwość wolnego dłuższego (ok. 8 godzin)

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania
dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 m-ce
Oferujemy
Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 25659d3765f3fc4b