€ 1350 euro

Praca w Niemczech jako opiekunka do starszej Pani z Winsen, od 26.11 do 28.12

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: WInsen
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 04:58

Od 26-go listopada możliwa praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie w Winsen przy opiece nad Panią, która wymaga wsparcia w czynnościach dnia codziennego.

EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:

OPIEKUNKA DO PANI

Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Winsen

Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki?

Poszukujemy opiekunki do Pani. Podopieczna z początkową demencją. Porusza się samodzielnie, czasem potrzebuje podtrzymania i pomocy. Chętnie chodzi na spacery. Potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego, higienie osobistej, ubieraniu, posiłkach.
Na zleceniu własny pokój z Internetem.
Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Zlecenie od 26.11 do 28.12

Stawka 1500 Euro + premia świąteczna

Obowiązki:

– pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, spożywanie posiłków)
– proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)

Wymagania:

– komunikatywna – dobra znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej
– odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

Oferujemy:

– atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji
– legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia
– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów
– ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
– odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne
– wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN
– stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech
– indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka” w tytule wiadomości.

W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka” pod numer: 504393452 lub 517718827 – oddzwonimy.

Opis firmy:

EuropaPflege to firma aktywnie działająca w branży opieki. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na fachową opiekę dla naszych zagranicznych klientów, poszukujemy wykwalifikowanego personelu, który zapewni starszym osobom troskliwą opiekę i towarzystwo u schyłku ich życia.

Administratorem danych osobowych jest EuropaPflege 24 Sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Krakowie ul. Wadowicka 6, NIP 676-253-85-28, REGON 368615593,ogłaszająca rekrutację.
Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: zgo-da@europajob.com
Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Pa-nią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, która może być w każ-dej chwili cofnięta.
Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osob-nej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cof-nięciem zgody.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do orga-nu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Odbiorcami danych są: podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do prze-twarzania Pani / Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty prze-twarzające dane.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ID ogłoszenia: 4165dcd1fd9885a1