€ kieszonkowe + zamieszkanie + wyżywienie

Praca w Niemczech jako opiekunka dziecięca w Kolonii od stycznia 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 września 2016 06:08

Niemcy praca dla opiekunki dziecięcej do 6 letniego dziecka u rodziny z Kolonii. Zatrudnienie dla osób z podstawową znajomością języka od stycznia 2017. Na miejscu zapewnione jest darmowe zamieszkanie, pełne wyżywienie, darmowy kurs językowy oraz przejazdy komunikacją miejską.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca – au pair
Miejsce: Kolonia, Niemcy
Zarobki: w formie kieszonkowego 260 euro miesięcznie
Czas trwania umowy: 12 miesięcy
Start: od stycznia 2017
Liczba wakatów: 1

Zakres zadań:

  • pomoc niemieckiej rodzinie przy opiece nad 6 letnim dzieckiem
  • wsparcie przy zadaniach domowych – sprzątanie, pranie, gotowanie
  • praca w wymiarze 30 godzin tygodniowo

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na rok
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • chęć rozwoju
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • wiek od 18 do 29 lat
  • konieczność bycia osobą niezamężną i bezdzietną
  • całkowity brak nałogów

Zapewniamy:

  • pracę na 12 miesięcy
  • ubezpieczenie medyczne
  • kurs języka niemieckiego o wartości 600 euro
  • darmowy przejazd do Niemiec
  • 4 tygodnie płatnego urlopu
  • darmowy bilet na komunikację miejską
  • wyżywienie oraz zamieszkanie zorganizowane darmowo na miejscu
  • oddzielny pokój

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 89457df5fa3e92e1

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech jako opiekunka dziecięca w Kolonii od stycznia 2017”

  1. Klaudia.Clio na 27 września 2016 @ 11:11

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Tel. 516161001 / klaudia.krowczynska@wp.pl