€ do uzg.

Praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych do Pani 91 l. z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzg.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 października 2018 05:07

Obecnie poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech. Zlecenie z Berlina przy opiece nad Panią w wieku 91 lat, która ma problemy z sercem i osteoporozę, porusza się sama.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece.

Opis stanowiska
Miejsce pracy:BERLIN
Termin wyjazdu: OD 29 PAŹDZIERNIKA

mozliwość wymian 2-miesięcznych ze stałą opiekunką

Podopieczna mieszka sama (160 cm, 55 kg) – ma 91 lat/ jest zniedołężniała , ma problemy z sercem i osteoporozę, porusza się sama

Wymagania
Progressio24 do tej oferty szuka opiekunka z komunikatywnym lub dobrym językiem niemieckim.

Nasza oferta
Kandydatom oferujemy:
-stawka 1200-1300E na rękę z językiem dobrym + dodatek świąteczny 100 E

-stawka 1100-z językiem komunikatywnym + dodatek świąteczny 100 E

-pełne składki od najniższej krajowej, gdy opiekunka jest w Niemczech
– gwarancja terminowych i szybkich wypłat
legalną pracę, ekuz, A1
szybkie wyjazdy
wypłata w euro lub pln
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

szczegóły wszystkich ofert pod tel. 535- 227-228

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

ID ogłoszenia: 2755bbdc87e1c422