€ 1300 €

Praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych do seniora z Drebber

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drebber
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 maja 2018 02:38

Od zaraz potrzebny rzetelny opiekun bądź opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech przy opiece nad seniorem z Drebber. Podopieczny porusza się samodzielnie z pomocą rollatora.

Rozpoczęcie: 20.04.2018
Miejscowość: 49457 Drebber (Dolna Saksonia)
Osoba podopieczna: mężczyzna

Opis osób podopiecznych:
Podopieczny (PG3) porusza się samodzielnie, na spacerach używa rollatora. 4 lata temu przeszedł udar, co spowodowało lekki paraliż prawego ramienia. Ma również zaburzenia rytmu serca. Wymaga pomocy przy myciu, pielęgnacji ciała, ubieraniu. Z toalety korzysta samodzielnie/czasem wymaga wsparcia. Pan jest po krótkim pobycie w szpitalu, ze względu na upadek. Ma przyjazne usposobienie, jest małomówny, ale wie czego chce.

Schorzenia: udar (4 lata temu), zaburzenia rytmu serca, osłabienie starcze

Pielęgniarka: brak informacji

Czynnosci wykonywane przez podopieczną:
– poruszanie się- samodzielnie i przy rollatorze
– toaleta- częściowo z pomocą
– higiena osobista/ mycie- z pomocą
– ubieranie- z pomocą
– jedzenie- z pomocą

Wstawanie w nocy: może się zdarzyć

Zakres obowiązków:
– gotowanie
– pranie, prasowanie
-sprzątanie
-zakupy

Warunki domowe: dom jednorodzinny z ogrodem

Warunki dla Opiekunki:
– pokój, oddzielna łazienka
-TV, radio i Internet będą wkrótce

Wymagania:
– dobra komunikatywna znajomość j. niemieckiego
-prawo jazdy mile widziane
-palenie tylko na zewnątrz
-dobre referencje
– serdeczna, empatyczna, opiekuńcza osoba
– gotowość do pracy 2 miesiące
-dobra gospodyni domowa

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Stawka 1200 € netto
Tel. 897220760, 896761125

ID ogłoszenia: 7515b0c18c91c923

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.