€ 1100 euro

Praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych – Hamburg luty 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 stycznia 2016 02:03

Ogłoszenie do pracy w Niemczech na stanowisko opiekunki osób starszych w Hamburgu od lutego 2016. Zatrudnienie przy opiece nad sędziwym Panem w wieku 72 lat będącym po wypadku (senior jest osobą leżącą).

Obowiązki:

– zajmowanie się porządkiem domowym (pranie, sprzątanie, gotowanie)

– pomoc przy ubieraniu, kąpieli i higienie osobistej

Wymagania:

– znajomość j. niemieckiego (poziom komunikatywny)

– miłe usposobienie, cierpliwość

– zaangażowanie w wykonywaną pracę

– mile widziane doświadczenie

– dyspozycyjność 2 miesięczna

– Pan w wieku 72 lata, 75 kg- leżący po wypadku

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie

– wynagrodzenie od 1200 EURO

– odprowadzenie składek ZUS

– podstawowe ubezpieczenie + dodatkowe ubezpieczenie ( oplacone przez pracodawcę)

– godziwe warunki pracy

– zakwaterowanie w miejscu pracy

– jasne zasady umowy

– przejazd do Niemiec

Kontakt:

– drogą elektroniczną: pflegemitherz01@gmail.com
– telefonicznie: 509-188-411

ID ogłoszenia: 1185698e81dc4efc

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: bprobe
  • Zarejestrowany od: 15 stycznia 2016

Inne przedmioty dodane przez bprobe

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez bprobe »