Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Praca w Niemczech jako opiekunka osoby starszej do pana z okolic Hanoweru od maja 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Einbeck
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2016 03:19
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Niemczech jako opiekunka osoby starszej do pana z okolic Hanoweru od maja 2016

Opis

Potrzebna doświadczone opiekunka osób starszych zdecydowana do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad seniorem z Hanoweru od maja 2016. Podopieczny cierpi na niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, przebył wcześniej zawał serca.

Podopieczny ma 85 lat, 175 cm wzrostu i waży 68 kg. Pan ma pierwszą grupę inwalidzką, ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem, cierpi na niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, przebył wcześniej zawał serca.

Podopieczny porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, jest jeszcze całkiem samodzielny, przy krótszych odcinkach drogi potrafi samodzielnie przejść parę kroków, posiłkuje się laską-czwórnogiem. Pan cierpi również na częściową inkontynencję – stosowane są pieluchomajtki i kaczka.

Jest to pan pozytywnie nastawiony do drugiego człowieka, zrównoważony, przyjacielski, wykazujący zainteresowanie światem na wielu płaszczyznach – interesuje się np. polityką i gospodarką. Jest umysłowo jak najbardziej aktywny. Jest to osoba, która lubi dłużej pospać.

Do obowiązków opiekunki należy pomoc podopiecznemu w ubieraniu się, pielęgnacji ciała, robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie
Praca w nocy może sporadycznie wystąpić, choć podopieczny generalnie śpi spokojnie. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka konieczność.

Podopieczny mieszka sam w małym mieście. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz z osobną łazienką. Zapewniony jest dostęp do Internetu, Tv i radia oraz umożliwione połączenia telefoniczne na Polskę. Możliwość zrobienia zakupów ok. 10 minut pieszo od miejsca zamieszkania. Do pomocy jest łóżko pielęgnacyjne i wózek inwalidzki.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 487570f57594e714

ilość wszystkich wyświetleń: 558, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.