€ 1200 E

Praca w Niemczech jako opiekunka osoby starszej w Berlinie od 7.09

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2015 04:01

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych w Berlinie od 7-go września. Zatrudnienie w opiece nad samotną panią z demencją oraz problemami w poruszaniu się.

Progressio24 ZATRUDNIA OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Opis stanowiska

Aktualanie szukamy opiekunki do pani mieszkającej samotnie w Berlinie
Pani – 168 cm, 60 kg – ma demencję, zniedołężnienie, porusza się z rolatorem
Ma zakładane pieluchy na noc, wstaje 1-2 razy w nocy

Pani spokojna, czasem broni się przed pomocą, bo ma zaniki pamięci

WYMAGAMY DOBREGO JĘZYKA NIEMIECKIEGO I DOŚWIADCZENIA PRZY DEMENCJI

Do dyspozycji opiekunki pokój z TV i Internetem

Kandydatom oferujemy:
– stawka 1150-1200 E na rękę
–gwarancja terminowych i szybkich wypłat
– legalną pracę, Ekuz, A1
– szybkie wyjazdy
– wypłata w Euro lub PLN
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 535-227-228 poniedziałek – sobota, godz. 9 do 17 lub mailowy: iza.progressio24@wp.pl (proszę opisać swoje doświadczenie jako opiekunka osoby starszej, znajomość języka niemieckiego oraz podać koniecznie swój numer telefonu)

ID ogłoszenia: 36255d86dddda962