€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech jako piekarz (m/k), okolice Augsburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 listopada 2017 01:12

Biuro pośrednictwa zatrudnienia poszukuje obecnie piekarzy (k/m) do legalnej pracy w Niemczech na terenie Augsburga. Ogłoszenie adresowane do osób znających język.

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Dla naszego Klienta z okolic Augsburga poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Piekarz (m/k)
Miejsce pracy: okolice Augsburga

Zadania:
• Przygotowanie ciasta do pieczenia
• Wypiek pieczywa i wyrobów cukierniczych
• Obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych
• Przestrzeganie zasad higieny na stanowisku pracy

Profil pracownika:
• Wykształcenie kierunkowe mile widziane, ale nie jest konieczne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość języka niemieckiego
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Prawo jazdy kat. B B i własny samochód mile widziane

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
• Atrakcyjne wyngarodzenie plus dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%), dodatek za pracę w niedzielę (50%), za pracę w święta (100%)
• Dodatek urlopowy i premię świąteczną
• Zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
• Pomoc w organizacji podróży do Niemiec
• Możliowść dlugoterminowej współpracy i rozwoju zawodowego
• Opiekę polskiego koordynatora na miejsce

ID ogłoszenia: 3455a05977f3b52c

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.