€ 1200 euro netto/mc

Praca w Niemczech jako pokojówka sprzątanie w hotelu Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 04:17

Hotel z Berlina zatrudni pracowników do sprzątania na stanowisku pokojówki. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Pokojówka

Miasto: Berlin

Zarobki: 6,80 euro netto na godzinę czyli miesięcznie ok. 1200 euro netto/mc

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Prace polegać będą na sprzątaniu pokojów i części ogólnodostępnych w hotelu.
  • Pracownik zmienia pościel, myje i dezynfekuje łazienki, odkurza.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • obowiązkowość, rzetelność, sumienność
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę pięć dni w tygodniu po 8 godzin
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione zamieszkanie w wyżywienie w hotelu w cenie 120 euro miesięcznie
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysłania zgłoszenia na adres:

  • arbeitsvermittlungkonik@gamil.com

źródło: http://www.praca4u.net/pokojowka-w-berlinie-1200-euro-netto-id294829.html

ID ogłoszenia: 599557ccc81571c9

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech jako pokojówka sprzątanie w hotelu Berlin od zaraz”

  1. Dzien Dobry

    Poszukuję pracy w Berlinie, zainteresowana jestem ofertą.
    Jestem osobą odpowiedzialną,pracowitą,punktualną, potrafiącą współpracować w grupie. Szybko się uczę i dostosowuję do otoczenia.Posiadam doświadczeniem pracy w hotelarstwie. Język niemiecki na poziomie A2,język angielski średnio zaawansowany. Jeśli odpowiadam Państwa kryteriom proszę o kontakt: 503 514 465 e-mail justyna.piersa@gmail.com

    Serdecznie pozdrawiam

    Justyna.