€ 12-20€

Praca w Niemczech jako spawacz 131/135/141 okolice Memmingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Memmingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 września 2018 04:42

Fabryka z Memmingen poszukuje od zaraz spawaczy MAG i TIG do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy spawaniu elementów wykonanych ze stali oraz stali nierdzewnej.

Memmingen – praca w fabryce

Główne obowiązki:
spawanie elementów stalowych oraz ze stali nierdzewnej metodą MAG i TIG (95% prac)
spawanie elementów aluminiowych TIG i MIG (5% prac)

Wymagania:
doświadczenie w podobnych pracach
aktualne certyfikaty spawalnicze
umiejętność czytania rysunku technicznego
doświadczenie w spawaniu blachy 1,5 mm – 12 mm (szczególnie 2mm)
spawanie zgodne z normami DIN EN ISO 2553 i DIN EN ISO 5817
umiejętność szlifowania okładzin spawalniczych do malowania proszkowego
komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
gotowość do testów na miejscu (pracodawca opłaca zakwaterowanie i podróż na ten czas)
gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
gotowość do pracy na dwie zmiany

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie
Umowa o pracę na niemieckich warunkach
Ubezpieczenie i benefity na miejscu
Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
Dojazdy opłacone przez pracodawcę
Wsparcie naszych konsultantów

ID ogłoszenia: 9335b9c04cb9bcda

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez rekrutacja@amplihr.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez rekrutacja@amplihr.pl »