€ od 13€h. brutto + dodatki

Praca w Niemczech jako tokarz – frezer CNC w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 lipca 2017 05:35

Aktualna opcja podjęcia pracy w Niemczech na terenie Hamburga jako frezer – tokarz CNC. Zatrudnienie przy przygotowaniu i obsłudze frezarek sterowanych numerycznie.

Dla jednego z naszych renomowanych Klientów, poszukujemy obecnie osób na stanowisko

CNC-Frezer (k/m) od 13€ brutto/h. + dodatki

Zakres obowiązków:

Przygotowanie obsługa frezark
Umiejętność usuwania usterek i zmieniania parametrów w oprogramowaniu
Wykonywanie i kontrola jakościowa produkowanych podzespołów
Przeprowadzanie przeglądów maszyn

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe (operator CNC, tokarz, frezarz) lub podobne wykształcenie w branży metalurgicznej
Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (tokarki, frezarki), w obróbce skrawaniem
Doświadczenie w obsłudze maszyn 5-osiowych mile widziana
Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych oraz czytania rysunku technicznego
Gotowośćdo pracy w systemie zmianowym
prawo jazdy i auto na dojazdy do pracy
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta:

stała umowa o pracę na caly etet, na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
wynagrodzenie ponad taryfowe + dodatki-diety, Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
zapewnione zakwaterowania płatne
możliwość bezpośredniego przejęcia pracownika
nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy (ubezpieczenie, podatek, Kindergeld)

Czekamy na kontakt z nami!

W razie osiągnięcia dodatkowych informacji związanych z ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny z naszą konsultantką, Panią Iwoną Petrus pod numerem 0049 – 40 – 696 358 790.

Oferty można przesyłać mailowo na bewerbung@hrintime.de, lub drogą pocztową. Prosimy również o podanie wynagrodzenia i terminu gotowości do pracy.

ID ogłoszenia: 354596f64944312a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: HR in Time
  • Zarejestrowany od: 27 marca 2017

Inne przedmioty dodane przez HR in Time

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez HR in Time »