€ od 1000 do 1200 euro

Praca w Niemczech jako złota rączka w budownictwie przy naprawach Straubing

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Straubing
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 lipca 2014 01:16

Aktualnie poszukujemy pracownika w charakterze złotej rączki w Straubing. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy naprawach i konserwacjach sprzętu i zadaniach remontowych.

Stanowisko: Złota rączka

Lokalizacja: Straubing

Zarobki: od 1000 do 1200 euro miesięcznie

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za drobne naprawy, konserwacje urządzeń technicznych a także pomoc i wykonywanie drobnych prac remontowych.

Oczekujemy:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • Zdolności techniczne i manualne
  • spryt, fachowość
  • zdolność wykonywania różnych zadań domowych jak np naprawa drzwi, cieknącego kranu
  • obowiązkowość, pracowitość
  • doświadczenie w pracach budowlanych- remontowych czy wykończeniowych
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferta:

  • zarobki w wysokości 1000 do 1200 euro miesięcznie
  • praca w godzinach dodatkowym będzie płatna ekstra
  • dla zainteresowanych istnieje opcja zakwaterowania u pracodawcy

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

  • (0049) 15163929504

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ci1n/

ID ogłoszenia: 39853c4ecb9e1b2a