€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech Kelnerka do Hotelu Best Western Alexa od zaraz w Göhren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Göhren
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 13:53

Poszukiwana kobieta do pracy w Niemczech na stanowisko kelnerka. Zatrudnienie od zaraz w Hotelu w miejscowości Göhren  dla pani z doświadczeniem oraz dobrą znajomością języka niemieckiego. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione.

Oferta pracy w Niemczech

Best Western Alexa Hotel obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Kelner – Kelnerka praca od zaraz

Miejsce pracy: Niemcy, Göhren

Oferta wazna : od zaraz

Obowiązki:

*Powitanie gości

*Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami restauracji

*Serwowanie napojów i dań

Wymagania:

*Doświadczenie na ww. stanowisku

*Dobra znajomość języka niemieckiego

*Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań

*Otwartość na ludzi, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

*Umowę o pracę

*Atrakcyjne wynagrodzenie + napiwki

*Pełen pakiet socjalny

*Pomoc w organizacji wyjazdu

*Miłą atmosferę w miejscu pracy

strona internetowa hotelu alexahotel.de

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim na adres

aleksandra@alexahotel.de wraz ze ZDJECIEM z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie

Best Western Alexa hotel

Poststrasse 10

18586 Göhren

+49383086663100

Deutschland

ID ogłoszenia: 27352f1bb61ee80f