€ 0

Praca w Niemczech kierowca autobusu/autokaru z kat. D Badenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Badenia
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 01:52

Atrakcyjna praca w Niemczech dla polskich kierowców autobusów i autokarów na terenie Badenii. Ogłoszenie adresowane do osób z prawem jazdy kat. D oraz dobrą znajomością języka.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Poszukujemy do pracy na terenie Niemiec :

KIEROWCÓW AUTOBUSÓW MIEJSKICH I DALEKOBIEŻNYCH

Najważniejsze obowiązki:

Obsługa autokaru na trasach miejskich lub dalekobieżnych
Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych.
sprzedawanie biletow pasazerom

Wymagania :

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (gwarancja pracy)
Wykształcenie zawodowe, kierunkowe
Kwalifikacje uprawniające do kierowania autobusem tzn. aktualne prawo jazdy Kat. D lub DE
Karta kierowcy
Doświadczenia w pracy na w/w stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w Niemczech)
Wysoka kultura osobista i miła aparycja
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Umiejętność pracy pod presją czasu i dyspozycyjność
Sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

Legalną pracę na terenie Niemiec
Umowę o pracę na czas nieokreślony w niemieckiej firmie
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
Zakwaterowanie organizowane przez Pracodawcę

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim oraz niemieckim na adres: rekrutacja@horecahr.pl lub kontakt telefoniczny:506 784 719.

W temacie prosimy umieścić stanowisko np. : kierowca autobusu – Niemcy

ID ogłoszenia: 376546f074fcc8a8

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.