€ stawka godzinowa + dieta

Praca w Niemczech Kierowca C+E z językiem angielskim (Kassel)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 02:11

Atrakcyjna praca w Niemczech dla kierowców kat. C+E ze znajomością języka angielskiego w miejscowości Kassel. Zatrudnienie w transporcie towarów na terenie Niemiec.

Dla naszego Klienta, dużej niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E z językiem angielskim (k/m)

Liczba wolnych miejsc – min. 20
Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
• wyjazdy w dalekie trasy – tylko na terenie Niemiec
• realizowanie różnych zamówień transportowych
• praca przede wszystkim w godzinach nocnych

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E, ADR – na przewóz towarów
• znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym – WARUNEK KONIECZNY!
• doświadczenie w pracy jako kierowca

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: ukucia@cbsbutler.de

ID ogłoszenia: 93953ee3de5251e4

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez ukucia@cbsbutler.de

Ostatnie przedmioty dodane przez ukucia@cbsbutler.de »