€ 12,50/h +dodatki, napiwki

Praca w Niemczech kierowca kat.B bez języka przy rozwożeniu pizzy od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2021 02:53

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu pizzy. Zatrudnienie w restauracji z Lipska także bez znajomości języka niemieckiego (konieczność nauki podstawowych zwrotów przez przyjazdem).

Stanowisko: Kierowca kat. B

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki i napiwki

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w charakterze dostawcy jedzenia w restauracji włoskiej
  • obowiązkiem będzie rozwożenie pizzy oraz makaronów na danym obszarze
  • osoba zatrudniona pobiera opłatę, wydaje resztę i paragon z jedzeniem

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • chęć do nauki języka niemieckiego – konieczne jest nauczenie się podstawowych zwrotów przed wyjazdem
  • szybkość w liczeniu
  • prawo jazdy kat. B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bardzo dobra orientacja w terenie

Zapewniamy:

  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • środki bezpieczeństwa – maseczki, rękawiczki
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • bardzo dobre zarobki wypłacane przelewem na konto
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 150 euro miesięcznie
  • dostępność od zaraz

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca stycznia 2021. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Niemcy dostawca pizzy, Lipsk – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 90060044ded4ab58