€ atrakcyjne wynagrodzenie

Praca w Niemczech kierowca kat.B – parkowanie samochodów w Emden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Emden
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 września 2015 22:36

Poszukiwani kierowcy kategorii B do podjęcia pracy w Niemczech przy parkowaniu samochodów na promie oraz zjeździe samochodem z promu. Zatrudnienie w Emden dla osób z czynnym prawem jazdy oraz komunikatywnym językiem.

HR Work Force jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy.

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech przy wjeździe samochodami na prom.

Opis stanowiska:
• zjazd autem z promu i na prom, zaparkowanie go we wskazanym miejscu na parkingu
• zabezpieczenie samochodu przed i po transporcie morskim

Wymagania
• czynne prawo jazdy kat. B
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• posiadanie samochodu jest dodatkowym atutem

Zapewniamy:
• legalną pracę na podstawie umowy o pracę
• ubezpieczenie – opłacamy składki ZUS
• organizację zakwaterowania
• atrakcyjne wynagrodzenie
• nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych od pracownika
• zatrudniamy osoby z terenu całej Polski
• wsparcie naszego biura w razie ewentualnych problemów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na podany adres e-mail.
W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które się aplikuje (kierowca samochodów).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 96955eeba1a34ab2

2 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech kierowca kat.B – parkowanie samochodów w Emden”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany pracą na podanym stanowisku. Pracowałem już w firmie, gdzie sprowadzałem nowe samochody z wagonów kolejowych. Poza tym mam od wielu lat prawo jazdy, jeżdżę bezwypadkowo, nie mam żadnych punktów karnych w kartotekach policyjnych. Posiadam również własny samochód. Jeśli CV jest wymagane, to prosiłbym o podanie @dresu, abym mógł je przesłać, jako załącznik.
    Pozdrawiam serdecznie
    Wojciech Pośpieszyński
    tel. 666 606 194
    mail – wojciech.pospieszynski@gmail.com

  2. marco190866 na 3 listopada 2015 @ 07:49

    Witam.
    Jestem zainteresowany pracą na w/w stanowisku. Posiadam prawo jazdy od wielu lat oraz swój samochód.
    Proszę o kontakt:
    Marek Paczkowski
    tel. 501015283
    e-mail- m.vento@wp.pl