€ 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech komisjoner bez języka na magazynie z książkami i płytami Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2016 01:08

Szukamy chętnych do pracy w Niemczech jako komisjoner przy zbieraniu zamówień na magazynie z książkami i płytami. Zatrudnienie w Erfurcie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Miasto: okolice Erfurtu, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca zespołowa, współpraca na magazynie
  • wypełnianie bieżących spraw
  • zbieranie zamówień na książki i płyty CV
  • przygotowywanie paczek do wysyłki

Wymagania:

  • zdolność kooperacji
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w nowe środowisko
  • doświadczenie w pracy komisjonera lub magazyniera
  • mile widziane będą aplikacje od osób mobilnych, mogących przyjechać swoim samochodem

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne zarobki
  • odpłatne zakwaterowanie, pracownik będzie zobligowany do opłacenia kwatery w cenie 200 euro miesięcznie
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 97957795a32a16f2