praca w Niemczech - opieka nad osobami starszymi

€ do ustalenia

Praca w Niemczech komisjonowanie na magazynie od zaraz Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 listopada 2013 13:50

Pilnie poszukiwani fizyczni pracownicy na magazyn z Frankfurtu na stanowisko komisjoner. Praca w Niemczech dostępna od zaraz na magazynie przy pakowaniu, kontroli jakości, komisjonowaniu i skanowaniu produktów.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce Pracy: Frankfurt nad Menem

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • komisjonowanie produktów, zbieranie zamówień, paletowanie oraz odpowiednie magazynowanie
  • Do zadań pracowników będzie należało pakowanie towarów, oraz zabezpieczanie produktów przed transportem
  • Do obowiązków będzie należało skanowanie towarów skanerem elektronicznym, metkowanie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie kontroli jakości oraz zgłaszanie błędów.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego- umożliwiająca swobodną komunikację
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier
  • pracowitość, odpowiedzialność, punktualność
  • mile widziany będzie własny samochód
  • samodzielność jak i zdolność pracy w grupie
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • dużą ilość godzin pracy
  • opłacanie składek
  • dobre warunki pracy

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres: aliskiewicz@cbsbutler.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-na-magazynie-frankfurt-komisjonowanie-skanowanie/

ID ogłoszenia: 764528c890e9fd2b