€ 1474 euro brutto/mc plus 91 euro w bonie

Praca w Niemczech kurier kierowca kat.B rozwożenie przesyłek Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brunszwik
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 02:38

Firma kurierska z Brunszwiku dla Polaków z podstawową znajomością języka jako kurier przy rozwożeniu paczek. Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B dla 10 osób.

Stanowisko: Kurier – kierowca kat.B

Lokalizacja: Brunszwik, Wolfsburg oraz Helmstedt

Wynagrodzenie: 1474 euro brutto na miesiąc

Liczba wakatów: 10

Zadania:

  • Praca ta polega na rozwiezieniu od 70 do 80 paczek dziennie po klientach. Zadania wykonywane będą od 5 do 15-16.
  • Osoba zatrudniona skanuje paczki za pomocą skanera ręcznego i ładuje je w określonej kolejności do samochodu.

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B oraz praktyczna zdolność do prowadzenia pojazdów
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • miła aparycja
  • odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku kuriera

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus bon towarowy w wysokości 91 euro na miesiąc
  • umowę o pracę na czas próbny z możliwością przejścia na stałą umowę
  • zorganizowane miejsce zamieszkania w cenie 150 euro miesięcznie
  • możliwość otrzymania premii uznaniowej o wysokości do 400 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych poprzez stronę:

źródło: http://www.infopraca.pl/praca/kurier-rozwozenie-przesylek/niemcy-braunschweig/12443072

ID ogłoszenia: 1315652593fed0f3

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech kurier kierowca kat.B rozwożenie przesyłek Brunszwik”

  1. mateusz9463956 na 9 stycznia 2016 @ 21:06

    Jestem zainteresowany podana ofertą prosze o kontakt 509549217