€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech kurier-kierowca kat.B rozwożenie przesyłek Ratyzbona

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ratyzbona
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 stycznia 2016 00:49

Pilnie poszukujemy kierowców kat.B na stanowisko kuriera do rozwożenia paczek w Ratyzbonie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez pośredników – umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Stanowisko: kurier – kierowca kat.B

Lokalizacja: Ratyzbona, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • obsługa bezpośrednia klientów
  • rozwożenie paczek na swoim regionie
  • kontrolowaniu stanu samochodu służbowego przed każdym wyjazdem

Oczekiwania:

  • wiek w przedziale 22-44
  • elastyczność godzinowa
  • umiejętność prowadzenia auta dostawczego -3,5t
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku kuriera
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Zapewniamy:

  • pracę od poniedziałku do piątku na pełny etat
  • szkolenie wstępne
  • zatrudnienie od zaraz bez pośredników na niemieckiej umowie o pracę
  • regularne i terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się, sprawach urzędowych i w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • płatny urlop
  • dobre wynagrodzenie
  • pierwsza umowa na okres próbny następna na stałe

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • christoph.korczynski@k-und-k-transport-gmbh.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/kurier-kierowcadoreczyciel-paczekniemcy-3121132.html

ID ogłoszenia: 64356a8a1fa975a5