€ 10 - 12 € netto / godz.

Praca w Niemczech – Lakiernik samochodowy w Oppenau od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oppenau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2015 03:41

Warsztat samochodowy w Oppenau poszukuje od zaraz lakiernika gotowego do podjęcia pracy w Niemczech przy lakierowaniu części samochodowych w kabinie za pomocą pistoletu.

Miejsce pracy: Oppenau, Niemcy

Data rozpoczęcia: Zaraz

Ilość godzin: 45 – 50 godz./tydzień

Stawka: 10 – 12 € netto / godz.

Opis stanowiska: malowanie lakierem dwuskładnikowym części samochodowych pistoletem w zamkniętej kabinie lakierni ciekłej.

Wymagamy:
- solidne doświadczenie z lakierowaniem części samochodowych
- język niemiecki na stopniu komunikatywnym

Zaletą jest własny samochód.

Oferujemy:
- praca na podstawie niemieckiej umowy z ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym w Niemczech,
- bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach,
- możliwe zaliczki.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim pod adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.
E-mail: recrutement.pl@christal-nabor.com
Tel.: 00421 910 401 858
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 56555bb851b2e076