€ 9,00 Euro brutto/godz.

Praca w Niemczech magazynier-komisjoner Lauenau koło Hannoveru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lauenau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesiecy z mozliwoscia przedluzenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 października 2014 01:16

Centrum dystrybucyjne z Lauenau koło Hannoveru zatrudni magazynierów-komisjonerów do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień w systemie głosowym.

Olympia Personaldienstleistungen Deutschland, z główną siedziba w Düsseldorfie, należy do wiodących pośredników pracy z rozbudowana siecią oddziałów w całych Niemczech. Olympia posiada ponad 30 lat doświadczenie w branży i jest od 2010 roku częścią OTTO Work Force – firmy wiodącej w międzynarodowej rekrutacji. Nasze główne kompetencje leżą głównie w obszarach Call-Center, przemysł, logistyka i przemysł samochodowy. Współpracujemy zarówno z małymi jak i średniej wielkości przedsiębiorstwami. Skorzystaj także i Ty z naszego zaangażowania! Ponieważ my dajemy ludziom szanse na zawodowe rozwiniecie skrzydeł.

Dla naszego klienta, duzego centrum logistycznego sieci dyskontow spozywczych z siedziba w Lauenau kolo Hannoveru, poszukujemy pracowników na stanowisko:

pracownik magazynu – komisjoner z j. niemieckim

ZADANIA:

– komisjonowanie produktów
– komisjonowanie – metoda Pick by voice
– umieszczanie dowodu dostawy na produkcie jak i kontrola jego zgodności/ faktura
– dbanie o porządek i czystość na miejscu pracy

WYMAGANIA:

– doświadczenia na podanym stanowisku
– znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 – WARUNEK KONIECZNY
– odpowiedzialność, zdolność do przystosowania się do warunków pracy
– dobra kondycja fizyczna
– gotowość do pracy w systemie zmianowym
– własny samochód – mile widziany
– uprawnienia na wozek widlowy

OFERUJEMY:

– umowę o prace na mocy prawa niemieckiego na min. 6 miesiecy
– wszystkie świadczenia socjalne od pierwszego dnia pracy
– wynagrodzenie: 9,00 Euro brutto/godz.
– praca na pełny etat – 40 godz./tydzień (mozliwe nadgodziny)
– praca w systemie dwuzmianowym
– dodatek za prace w nocy, w niedziele lub dni świąteczne

Koszt zakwaterowania:
8 Euro dziennie, maksymalnie 248 Euro na miesiac.

[ogłoszenie wygasło]

Dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 804542aa6b0c4ee9

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez OlympiaHannover

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez OlympiaHannover »