€ 2,300.00

Praca w Niemczech mechanik przemysłowy bez znajomości języka z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 05:26

Z bezpłatnym zakwaterowaniem bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla mechanika przemysłowego przy serwisie i naprawie maszyn.

MK&LK pilnie poszukuje do pracy wykwalifikowanych osób na stanowisko:

Mechanik

Język Niemiecki nie jest wymagany !

Obowiązki:
– budowa, naprawa i serwis maszyn przemysłowych

Wymagania:
– wykształcenie zawodowe kierunkowe, preferowane techniczne – mechaniczne
– udokumentowane doświadczenie na podobnych stanowisku min. 3 lata
– znajomość S5/S7
– umiejętność logicznego myślenia, obsługi narzędzi pomiarowych, czytania rysunku technicznego,

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia do 2300 Euro netto
– umowę o pracę na czas nieokreślony,
– pełen pakiet socjalny,
– możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
– darmowe zakwaterowanie,
– narzędzia niezbędne do pracy

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres office@mklk.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

ID ogłoszenia: 2855b16b9ea820b9

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: monika.s
  • Zarejestrowany od: 5 czerwca 2018

Inne przedmioty dodane przez monika.s

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez monika.s »