€ 1,850.00

Praca w Niemczech MECHANIK SAMOCHODOWY w Fabryce VW

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: EMDEN
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 00:20

Pilnie poszukiwani mechanicy do pracy w Niemczech na produkcji aut w fabryce marki Volkswagen w Emden. Zatrudnienie przy kontroli jakości samochodów osobowych.

Doradztwo Personalne SET jako wyłączny partner na terenie Polski jednej z największych agencji zatrudnienia w Niemczech poszukuje kandydatów do pracy w fabryce samochodów osobowych VW na terenie północno-zachodnich Niemiec.

Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:
kontrola jakości aut zjeżdżających z taśmy produkcyjnej

Zatrudnienie od 20.10.2014r.

Liczba wakatów: 40

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanik samochodowy;
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
• Doświadczenie zawodowe;
• Umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność;
• Własny samochód będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+dieta+nadgodziny);
• Zakwaterowanie bezpłatne (pokoje 1-osobowe);
• Opiekę oraz wsparcie koordynatora w Niemczech;
• Możliwość dodatkowych nadgodzin;
• Umowa na niemieckich warunkach.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacje@setdoradztwo.pl z dopiskiem „Mechanik samochodowy – Niemcy”
lub kontakt:
Doradztwo Personalne SET
Iza Piórkowska
tel. 24 262 03 35,
kom. 695-711-600

ID ogłoszenia: 787544f561354e86