€ 1100 euro netto

Praca w Niemczech Monachium od zaraz kelner/kelnerka w restauracji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 października 2013 21:56

Poszukiwani kandydaci na stanowisko kelner / kelnerka. Praca w Niemczech w restauracji z siedzibą w Monachium możliwa do podjęcia od zaraz. Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Kelnerka / kelner

Miejsce: Monachium

Wynagrodzenie: 1100 euro netto do pensji dochodzą napiwki

Zadania:

  • Praca w restauracji z siedzibą w Monachium polegać będzie na wykonywaniu czynności związanych z obsługą baru z napojami bezalkoholowymi oraz przekąskami.
  • Głównymi zadaniami pracowników będzie obsługa klientów, zabawianie, pomoc przy wyborze oraz podawanie rzeczy które zamówili.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca przeprowadzenie podstawowej rozmowy.
  • chęć oraz zdecydowanie do wyjazdu od zaraz
  • odpowiedzialność, sumienność
  • miła aparycja

Oferta:

  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony oraz wszelkie świadczenia
  • zakwaterowanie
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny:
+48 509 199 207 lub +49 15166928915

źródło:http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-w-restauracji-kelnerkelnerka-monachium/

ID ogłoszenia: 227526580a6c81a4