€ 10,40/h +dieta

Praca w Niemczech na budowie bez języka dla glazurnika-kafelkarza od zaraz Gaggenau 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gaggenau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2022 02:21

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie dla budowlańców – glazurników-kafelkarzy. Ogłoszenie 2022 z Gaggenau dostępne bez znajomości języka. Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę czeka na pracowników.

Stanowisko: Fliziarz/Kafelkarz/Glazurnik

Miejsce zatrudnienia: Gaggenau, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Wynagrodzenie: 10,40 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienne w wysokości 40 euro netto

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielna praca budowlana przy przygotowaniu podłoża pod flizy, układanie płytek zgodnie z projektem, jeżeli trzeba to również docinanie i dopasowywanie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie zdobień oraz inne prace wykończeniowe

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaleta będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie własne auto na wyjazd

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę z niemieckim pracodawcą
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu i opłacone przez pracodawcę
  • dobre wynagrodzenie
  • świadczenia socjalne
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
  • stałą opiekę ze strony pośrednika

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/glazurnik2022

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/315835/0/

ID ogłoszenia: 9561f1808da4684