€ 12 eur

Praca w Niemczech na budowie bez języka jako Monter wykładzin podłogowych, Schwandorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwandorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokrślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 lipca 2017 03:03

Firma budownictwa przemysłowego ze Schwandorf poszukuje monterów wykładzin podłogowych do podjęcia pracy w Niemczech. Oferta bez znajomości języka dla kandydatów z doświadczeniem.

Aktualnie naszym Klientem jest firma specjalizująca się w budownictwie przemysłowym. Poszukujemy zmotywowanego tandemu na stanowisko:
Monter wykładzin podłogowych
nr referencyjny: MWP/06/17
miejsce pracy: Schwandorf
region: Bawaria

Opis stanowiska:
• montaż PCV i linoleum w miejscach zlecenia (80 – 100 m2 dziennie) w tandemie bez wylewki
• praca na dużych obiektach typu: szkoły i szpitale
• frezowanie, spawanie wykładzin
• praca od 180 do 200 h miesięcznie

Oczekujemy:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność sprawnego kładzenia wykładzin
• motywacja
• brak nałogów

Nasz Klient oferuje:
umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem
12 eur brutto / h
darmowe zakwaterowanie w pensjonatach na terenie Bawarii
stałą pomoc koordynatora projektu
możliwość pracy od zaraz
składki i podatek gwarantowane ustawowo w trybie niemieckim
pomoc w uzyskaniu Kindergeld
niemieckie ubezpieczenie
dojazd do pracy na niemieckie budowy samochodami klienta
Kontakt:

GP People oddział w Toruniu, 605 372 100
e-mail.: sdanielewska@gppeople.pl

ID ogłoszenia: 485954fee7cf19f