€ 10000-16000 PLN

Praca w Niemczech na budowie bez języka pomocnik przy dociepleniach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 października 2019 04:35

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech jako pomocnik bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hamburgu na budowie od zaraz przy dociepleniach fasad. Zakwaterowanie organizuje pracodawca.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 10.000-16.000 zł brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy docieplaniu budynków styropianem oraz wełną
  • obowiązkiem będzie również klejenie płytek klinkierowych oraz wykonywanie innych zadań budowlanych

Oczekiwania:

  • chęć do rozwoju i uczenia się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowie
  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • sumienność
  • atutem będzie prawo jazdy
  • mile widziane uprawnienia do prac budowlanych lub wykształcenie

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckich
  • miejsce zamieszkania
  • pracę bez przerw – zlecenia cały rok
  • opcja podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pracodawca zezwala na zjazdy do Polski – do uzgodnienia samodzielnie
  • opcja pobierania zaliczek
  • na miejscu zapewnione są zatankowane auta
  • dodatkowe szkolenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pomocnik-budowlany-hamburg,oferta,7149335

ID ogłoszenia: 2235db56d034d98b

6 komentarzy na “Praca w Niemczech na budowie bez języka pomocnik przy dociepleniach Hamburg”

  1. Witam. Chętnie podejmę pracę. Mój numer tel 725227832.

  2. TomaszDuris na 5 listopada 2019 @ 15:40

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy ponieważ pracuje teraz przy ocieplanie budynków. Mój nr tel. 570320555

  3. Witam proszę o kontakt w sprawie pracy +48530013044

  4. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. obecnie zajmuje się wykonywaniem elewacji również na terenie Niemiec, znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym, prawo jazdy kat B, moj nr 609 165 922

  5. witam jestem zainteresowany praca. proszę o kontakt + 48 783621877 email patrykharkott@gmail.com

  6. Andrzej1973 na 28 grudnia 2019 @ 21:56

    Witam, jestem zainteresowany pracą. Mam 25 letni staż w pracy przy dociepleniach. Prawo jazdy kat. B. Proszę o kontakt +48 663732663 bądź andrewpik1973@gmail.com