€ 12-20/h

Praca w Niemczech na budowie bez języka przy wykończeniach od zaraz, Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 maja 2022 01:13

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach i remontach. Zatrudnienie dla budowlańców bez znajomości języka w Mannheim z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Mannheim, Niemcy

Zarobki: od 12 do 20 euro na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • poszukujemy doświadczonych pracowników do prac wykończeniowych na budowie
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało montowanie płyt GK, układanie podłóg PVC, samodzielne montowanie drzwi, okien, parapetów, układanie płytek, szpachlowanie, tynkowanie, malowanie, tapetowanie

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy wykończeniach
  • dostępność od zaraz
  • fachowość
  • konieczność założenia własnej działalności gospodarczej w Polsce *lub jej posiadanie

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w systemie 3-5 tygodni i tydzień wolnego (w Polsce – wypadają na święta, urlopy)
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • możliwość pobierania zaliczek w wysokości do 100 euro w każdą sobotę
  • pensję w dniu wyjazdu
  • na miejscu zamieszkanie zapewnione w komfortowym mieszkaniu – z internetem, wyposażoną kuchnią, pralką, klimatyzacją za 350 euro miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 888 484 888

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-na-budowie-w-niemczech-CID4-IDOP3xu.html

ID ogłoszenia: 8386272cd41c8235