€ do 10000 zł netto/mc

Praca w Niemczech na budowie bez znajomości języka przy rozbiórkach Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 października 2017 04:53

Firma budowlana z Drezna zatrudni od zaraz pracowników przy rozbiórkach, stawianiu domów i wykończeniach. Niemcy praca bez znajomości języka na budowie z przynajmniej 2 letnim, udokumentowanym doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miasto: Drezno, Monachium, Frankfurt nad Menem, Niemcy

Wynagrodzenie: do 10000 zł miesięcznie na rękę

Opis stanowiska pracy:

  • prace przy rozbiórkach oraz stawianiu budynków od podstaw
  • zadania będą polegały na wykonywaniu zbrojenia, murowaniu, szalowaniu a także betonowaniu
  • prace konserwacyjne oraz wykończeniowe
  • obsługa urządzeń i maszyn budowlanych

Oczekiwania:

  • tężyzna fizyczna
  • zdolność do czytania rysunku technicznego
  • przynajmniej 2 lata udokumentowanego doświadczenia w takiej samej pracy budowlanej

Zapewniamy:

  • opiekę biura na czas zatrudnienia
  • bardzo dobre zarobki sięgające nawet do 10000 zł miesięcznie netto
  • długotrwałą pracę, zlecenia również w zimie
  • darmowe zamieszkanie zapewnione w pensjonacie o dobrym standardzie w pokojach 2-3 osobowych
  • opcja zjazdów do Polski co 6 tygodni
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • regularne wypłacanie pensji

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: +48 571 255 502

lub aplikację poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 8259de826db452b

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech na budowie bez znajomości języka przy rozbiórkach Drezno”

  1. witam jestem zainteresowany. nie mam doswiadczenia w/w ofercie ale szybko sie ucze. pozdrawiam 605991151