€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech na budowie dla dekarzy od zaraz Hamburg lub Bremen

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: HAMBURG
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 września 2020 00:01

W rejonie Hamburga lub Bremen dostępna od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie dla doświadczonych dekarzy przy kryciu dachów płaskich i spadzistych.

Praca w Niemczech na budowie -HAMBURG ewentualnie BREMEN .

Firma TZ Montage GmbH obecnie poszukuje pracownikow budowlanych w okolicach HAMBURG i ewentualnie BREMEN.

Zatrudnimy : Dekarzy

Obowiązki:
– krycie dachów płaskich i spadzistych
– montaż rynien, rur metalowych, kolanek
– inne typowe prace dekarskie/blacharskie
– proste prace budowlane,

Wymagania:
– elastyczność, niezawodność, motywacja do pracy fizycznej,
– prawo jazdy B,
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego, pozwalająca komunikować się na stanowisku pracy- (przydatna ale nie wymagana )

Wszystkie informacje dotyczace warunkow zatrudnienia i warunkow pracy prosze o
bezposredni kontakt telefoniczny .

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – rozmowa w jezyku polskim.
TELEFON : +49 1520 295 8318

ID ogłoszenia: 5165f587fee1ea5d