€ 90-120 PLN/h

Praca w Niemczech na budowie dla malarzy od zaraz Berlin i inne lokalizacje

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 września 2022 01:35

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie dla malarzy budowlanych. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie przy malowaniu, szpachlowaniu oraz montażu izolacji termicznych.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miasto: Berlin, Drezno, Stuttgart, Hanower, Hamburg, Münster – Niemcy

Zarobki: od 90 do 120 PLN brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy szpachlowaniu, malowaniu, tapetowaniu
  • obowiązkiem będzie montaż izolacji termicznych, prace przy elewacjach, tynkowanie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • przynajmniej rok doświadczenia zawodowego
  • podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • w pełni bezpieczne zatrudnienie w Niemczech
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • zorganizowanie zamieszkania na miejscu
  • ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • opcja pobierania zaliczek

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło. Możliwość kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 06401/9060880

źródło: www.pracuj.pl/praca/malarz-niemcy,oferta,9334719

ID ogłoszenia: 263630f507c3520b