€ 14,50-16 euro brutto/h

Praca w Niemczech na budowie dla tynkarza lub ekipy bez języka Konstancja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Konstancja
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2017 02:32

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie jako tynkarz lub też ekipa tynkarzy. Oferta dla budowlańców bez znajomości języka w Konstancji. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: tynkarz – pracownik budowlany
Miejsce zatrudnienia: Konstancja – jezioro bodeńskie
Wynagrodzenie: 14,50 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • paca przy tynkach z agregatów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie jedno warstwowych tynków z gipsu tynkarskiego (KNAUF MP 75)

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • bark nałogów – osoby nadużywające alkohol będą zwalniane
  • doświadczenie w pracy tynkarza i praktyczna znajomość zawodu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • umowę podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie około 150-200 euro miesięcznie od osoby
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • miesięcznie netto wynagrodzenie osiąga około 2000-2500 euro
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • borys-personal@gmx.de

źródło: http://www.praca4u.net/tynkarz-lub-ekipa-tynkarzy-bez-znajomosci-jezyka-id627608.html

ID ogłoszenia: 3135941b2d2805f1