€ 2,500.00

Praca w Niemczech na budowie Elektryk budowlany od zaraz Stuttgart z jęz. niem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 maja 2014 21:46

Firma budowlana ze Stuttgartu poszukuje elektryka do pracy w Niemczech na budowie przy montażu instalacji. Oferta od zaraz z zakwaterowaniem dla osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Agencja Zatrudniania i Doradztwa Personalnego, Usługi Kadrowo-Płacowe / Księgowe
Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ: 1428 dla swojego Klienta poszukuje wykwalifikowanych osób chętnych do pracy w Niemczech na stanowisko: Elektryka

Nasz Klient oferuje:

– bezpłatne zakwaterowanie w hotelu – bardzo dobre warunki!
– bardzo dobre wynagrodzenie od 10 do 12 Euro/brutto/h + 2 Euro/netto/h – dieta
– umowę o pracę a czas nieokreślony, z możliwością po latach otrzymania emerytury z Niemiec
– opiekę polskiego rezydenta
– pełne ubezpieczenie
– możliwość otrzymania Kindergeld – dodatku dla dzieci
– BEZPŁATNY przejazd do Polski – organizowany w każdy piątek do Zgorzelca, zapewniony jest także powrót ze Zgorzelca w niedzielę do hotelu
– BEZPŁATNY ciepły obiad w piątek na koszt firmy

Wymagania

– dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny!
– dyspozycyjność – praca od zaraz na okres min. pół roku
– min. 3 letnie doświadczenie w jednej z wyżej wymienionych dziedzin najlepiej poparte referencjami z Niemiec
– uprawnienia czeladnicze/wykształcenie kierunkowe
– chęć do pracy
– podstawowe narzędzia do pracy i buty typu S3

CV w języku polskim i niemieckim wraz z referencjami proszę o przesłanie na adres mail: damiand@serwispersonalny.pl

ID ogłoszenia: 55953764941c9da7